Úvod Dodanie tovaru Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

 

 

1. Všeobecné obchodné podmienky

 

Tieto všeobecné obchodné podmienky sa vzťahujú na obchodné vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim LOVEOURFASHION-Jana Dudášová, so sídlom Castleward Farm, Strang Road, Braddan, Isle of Man, IM4 5EJ United Kingdom (ďalej len "predávajúci") uzatvorené prostredníctvom systému elektronického obchodného domu www.loveourfashion.sk

 

Všeobecné obchodné podmienky upravujú práva a povinnosti účastníkov kúpnej zmluvy uzatvorenej na diaľku prostredníctvom serveru www.loveourfashion.sk medzi predávajúcim a kupujúcim.

 

Elektronickou objednávkou sa rozumie odoslaný elektronický formulár, obsahujúci informácie o kupujúcom, zoznam objednaného tovaru z ponuky elektronického obchodu a cenu tohto tovaru, spracovaný systémom obchodu alebo e-mail odoslaný na adresu predávajúceho.

 

2. Objednávka

 

Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je pravdivé a úplné vyplnenie formulárom požadovaných údajov a náležitostí, vrátane telefonického kontaktu.

Všetky prijaté elektronické objednávky sú považované za záväzné.

Kúpna zmluva, na ktorej základe je realizovaný predaj tovaru predávajúcim kupujúcemu vzniká na základe záväzného potvrdenia objednávky v systéme.Poúspešnom vyplnení objednávky zákazník dostane potvrdzovací e-mail o tom, že si u nás objednal tovar.

Každý zákazník je informovaný o všetkých zmenách v stave objednávky emailom. Status objednávky si môže skontrolovať po prihlásení sa v systéme.

 

Tovar je dodávaný prostredníctvom Slovenskej pošty na adresu uvedenú zákazníkom v objednávke. Zásielka s tovarom vždy obsahuje detail objednávky "faktúru".


 

 


Zaroven pripominame:


V prípade, že kupujúci z akýchkoľvek dôvodov zásielku neprevezme pri objednávke formou dobierky, je takéto konanie považované za porušenie kúpnopredajného vzťahu medzi kupujúcim a predávajúcim, za čo si vyhradzujeme právo žiadať úhradu výdavkov spojených s vybavovaním objednávky (poštovné a balné) ako aj výdavky vzniknuté spätným doručením zásielky k nám a to v celkovej sume 10 eur + 20% z celkovej hodnoty objednávky, ako aj prípadné súdne a exekučné poplatky.

 

Ak kupujúci má o tovar naďalej záujem, je možné opätovné zaslanie, ale len v prípade, že kupujúci súhlasí s uhradením plnej sumy vrátane poštovného za predošlú vrátenú zásielku na náš bankový účet .

 

Ak kupujúci nejaví o tovar záujem, budú mu vyčíslené, všetky náklady spojené s vybavovaním a odoslaním objednávky.

 

 

 

Ak tieto kupujúci odmietne uhradiť, predávajúci bude úhradu vymáhať súdnou cestou!

 

 


 

 


3. Cenové podmienky

 

Cena výrobkov predstavuje cenu vrátane DPH 19%


Ceny poštovného a balného sú uvedené v bode 5


Kupujúci má možnosť platiť v nasledovných menách: EUR

 

 

 


4. Podmienky a možnosť platby za tovar

 

a.) Dobierka - platba za tovar pri preberaní balíčka od poštového doručovateľa -poplatok za dobierku 1.00€

 

b.) Bankový prevod - platba vopred na náš bankový účet (dodanie tovaru záleži od doby prevodu peňazí na náš účet)

Náš účet:

 

Fio Banka: EUR v SK: 2700816181/8330

               CZK v ČR: 2700816181/2010

 

IBAN: SK7183300000002700816181

SWFT/BIC: FIOZSKBAXXX

 

c.) PayPal / Platobna karta - online platba vopred a ihneď – poplatok za platbu 1.00€ 

 

 

 

Platobne karty akceptované PayPal-om (VISA, MasterCard, Discover, American Express) 

 

 

 

 

 

 

 

5. Dodacie podmienky

 

Tovar odosielame prostredníctvom Slovenskej pošty.

 

Dodanie v nasledujúci pracovný deň po zaslaní, najneskôr do troch pracovných dní.


Odosielanie do maximálne 2 pracovných dní (v prípade prevodu na účet odo dňa prijatia úhrady)


 

Cena poštovného je uvedená vrátane DPH a určuje sa nasledovne:

 

Objednávka v rámci SR (Slovenskou poštou s doručením)

 

 

Pri objednávke nad 150 € ju nie je možné zaslať na dobierku. Potrebná je platba vopred (prevod na účet alebo platba cez PayPal)

 

objednávka do 30 EUR: poštovné 3,00 EUR

objednávka nad 30 EUR vrátane : poštovné 4,00 EUR

objednávka nad 100 EUR vrátane: poštovné ZADARMO (zasielame s poistením)

 

 

 

 

6.  Vrátenie peňazí a výmena tovaru

 

Všetok predávaný tovar je osobne kontrolovaný 3 rôznymi osobami pred odoslaním k zákazníkovi, aby sa vylúčila expedícia chybného tovaru pochádzajúceho z výroby.

 

Bez udania dôvodu ma zákazník právo na vrátenie tovaru do 14 dní od prevzatia tovaru a to za vrátenie peňazí (iba bankovým prevodom), alebo na výmenu tovaru ak si tak praje ak je tovar skladom.

 

 

Spolu s vrátením tovaru je zákazník  povinný dodržať nasledujúce podmienky:

 

kontaktovať nás prostredníctvom emailu so žiadosťou o odstúpenie od zmluvy na výmenu alebo refundáciu s uvedením čísla objednávky, mena a priezviska, dátumu nákupu a svojim číslom bankového účtu v IBAN formate pre vrátenie peňazí.

 

Vrátený tovar musí byť:

 

 

a) nenosený, nepoškodený, čistý, bez prítomnosti cigaretového, alebo parfémového zápachu, tiež bez zápachu po pracom prostriedku a bez porušenia celistvosti visačky, tiež bez odstránenia visačky z tovaru

b) musí byť zaslaný doporučene s poistenim alebo na riziko kupujúceho (nie na dobierku - takúto zásielku predávajúci nepreberie!!!)

c)  vrátený tovar zašlite spolu s dokladom o kúpe - detail objednávky

 

V prípade, že vrátený tovar bude v inom ako neporušenom stave, tovar bude vrátený zákazníkovi na jeho náklady!

 

 

Tovar za vrátenie peňazí, alebo na výmenu zasielajte na adresu:

 

Katarína Dudášová 

Krosnianska 55

040 22  Košice

Slovensko

 

 

Suma, ktorá bude zákazníkovi vrátená nezahŕňa výšku už zaplateného poštovného.

V prípade, že si zákazník objedná tovar v hodnote vyššej ako je 100 EUR, kedy mu nebude účtované poštovné, ak následne objednávku čiastočne vráti a hodnota zvyšnej časti objednávky už nebude presahovať sumu 100 EUR, bude zákazníkovi účtované aj poštovné. Suma za poštovné bude odrátaná odsumyna vrátenie..

 

 

Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar zašleme prevodom na Váš účet a to najneskôr do 15 pracovných dní po fyzickom obdržaní tovaru.Tovar musí byť zaslaný doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám.

Náklady na vrátenie/výmenu tovaru znáša kupujúci.

 

 

UPOZORNENIE: Popreskúmaní neporušenosti tovaru bude uskutočnená refundacia alebo výmena tovaru ak si tak zákazník praje a ak je tovar skladom.

Vymenený tovar bude zaslaný v čo najkratšom možnom termíne na adresu zákazníka, za cenu poštovného pre SR vo výške podľa uvedených poplatkov za zapoštovné v €.

Náklady na prepravu tovaru smerom od kupujúceho k predávajúcemu hradí kupujúci. Poštovné a iné poplatky nevraciame.

 


7. Záručné podmienky a Reklamačný poriadok

 

Tento reklamačný poriadok sa vzťahuje na tovar, ktorý bol zakúpený u predajcu www.loveourfashion.sk a ktorého reklamácia bola uplatnená v záručnej dobe 14 dní odo dňa prevzatia tovaru.

 

 Ku každému tovaru zakúpenému pri jeho dodaní je kupujúcemu priložená faktúra (predajný doklad), ktorá slúži zároveň ako záručný doklad.

 

 Pri prevzatí tovaru je kupujúci povinný skontrolovať nasledujúce:

* či sa jedná o výrobok, ktorý bol objednaný (ak sa jedná o výrobok, ktorý nebol objednaný, tovar nerozbalujte, neotvárajte, inak nebude možné ho vymeniť)
* či fungujú všetky jeho jednotlivé časti


Záruka sa nevzťahuje na vady tovaru spôsobené nesprávnym používaním, skladovaním alebo poškodením tovaru kupujúcim. Obal a obsah výrobku nesmie byť mechanicky poškodený (mechanickým poškodením sa rozumie také poškodenie výrobku, ktoré nemohlo vzniknúť bežným používaním výrobku na účel, pre ktorý bol vyrobený).


Reklamovaný tovar je kupujúci povinný uplatniť za vyššie uvedených podmienok na tejto adrese:

 

Katarína Dudášová

Krosnianska 55

040 22  Košice

Slovensko

 

8. Zodpovednosť za chyby na stránke 

 

Predávajúci upozorňuje, že informácie uvedené na www.loveourfashion.sk sú z časti preberané od tretích strán, môžu obsahovať nepresnosti a môžu byť aktualizované bez predchádzajúceho upozornenia, môže kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť produkty popísané na svojich stránkach.

 

9. Ochrana osobných dát

 

Predávajúci v plnej miere rešpektuje Vaše súkromie.

Aby sme Vám mohli ponúknuť hodnotné služby, potrebujeme však poznať niektoré vaše osobné dáta. Tieto dáta chránime pred zneužitím a zaručujeme Vám, že nikdy neposkytneme tretiemu subjektu Vaše kontaktné informácie a údaje o vašich nákupoch.


Používaním tohto internetového obchodu súhlasíte so zhromažďovaním a používaním informácií o Vás a vašich nákupoch za vyššie stanovených podmienok. Registráciou zákazníka, žiadateľa o novinky (tzv. newsletter), účastníka ankety a ďalších iných foriem registrácie automaticky súhlasíte, že môžete byt informovaný o novinkách v našom internetovom obchode e-mailom alebo telefonicky. Ak si naďalej nebudete želať tieto informácie, máte možnosť kedykoľvek ich zasielanie ukončiť podľa postupu uvedeného v každej zasielanej správe.


Náš internetový obchod si vyhradzuje právo ustúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom (heckerom). Iba v takom prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá manipulácie s dátami.